15 rokov Dobrého anjela a našich 5 TOP reklám, ktoré sme spolu vytvorili

Zo skúseností vieme, že výsledkom dobrých vzťahov medzi agentúrou a klientom sú tie najlepšie kampane. Ich pevným základom sú však dobrí kreatívci s otvorenou mysľou a klienti s dobrým srdcom, ktorí sú otvorení aj nápadom mimo briefu. A práve takých kolegov a klientov my máme. Jedným z nich je aj Dobrý anjel, s ktorým tento rok oslavujeme jeho 15 narodeniny.

15 rokov pomoci Dobrého anjela


Dobrý anjel vie, že čeliť život ohrozujúcej diagnóze je náročné nielen psychicky, ale aj finančne.
Vďaka ľuďom, ktorí veria v dobro a pomoc, tak každý mesiac prispieva rodinám bojujúcim s ťažkou chorobou. Tých ľudí sa za 15 rokov nazbieralo až 230 000 a ich zásluhou mohol Dobrý anjel podať pomocnú ruku 9 823 rodinám. 

Finančne podporil 1 964 detských onkologických pacientov, aby ich rodičia mali peniaze na platenie účtov, potraviny a benzín na neustále cestovanie do nemocnice, 3 585 mám a otcov, ktorých trápila rakovina a kvôli chorobe prišli o prácu a nedokázali si zarobiť na dôstojný život pre ich deti a 4 274 detí so zdravotným znevýhodnením, ktoré si vďaka pomoci mohli dovoliť adekvátne rehabilitácie, zdravotné pomôcky alebo operácie.

15 rokov Anjela v číslach:

1 964

detských onkologických pacientov, ktorým Dobrí anjeli pomohli, aby ich rodičia mali na platenie účtov, potraviny a benzín na neustále cestovanie do nemocnice.

3 585

mám a otcov, ktorých trápila rakovina a kvôli chorobe prišli o prácu a nedokázali si zarobiť na dôstojný život pre ich deti.

4 274

detí so zdravotným znevýhodnením, ktoré si vďaka pomoci mohli dovoliť adekvátne rehabilitácie, zdravotné pomôcky alebo operácie.

230 tisíc

anjelov, vďaka ktorým Dobrý anjel dokázal podať rodinám pomocnú ruku.

Pýtate sa, ako sme pomohli my? No predsa tak, ako to vieme najlepšie, prostredníctvom kampaní. Pozrite si našich 5 srdcoviek:

Modlitbička (rok 2011)

Šatky (rok 2016)

Dobrý anjel ďakuje (rok 2016) – špeciál v rádiu

Čiapka (rok 2017)

Cez okno (rok 2019)

Ďakujeme krásene za 15 rokov pomoci (rok 2021)

Aj my ďakujeme krásne za to, že máme možnosť aspoň troškou pomôcť zlepšiť situáciu ľuďom, ktorí sa ocitli kvôli chorobe v neľahkej situácii. Ak ešte nie ste Dobrým anjelom, stať sa tak môžete za minútu vášho času a aj ta najmenšia suma pravidelne každý mesiac môže niekomu zlepšiť život k lepšiemu. Staňte sa Dobrým anjelom aj vy!

Made by Vaculik

Made by Vaculik

Organizačná zložka nezávislej redakcie, internej komunikácie, public realtions & human resources 😉